Nový start
14 Únor

Nový start

Začínám od znova!

Čusbus všichni.

Chtěl jenom dát na srozuměnou, že se start TH-!NKu trošku nepovedl a stránka vypadala co se obsahu týče jako shit. Všechno bylo různé, žádná pořádná forma napleskané jen tak. Bylo plno nápadů a sliboval jsem spoustu věcí, ale málo se uskutečnilo. Tímto se omlouvám a hodlám začít od znova.

Prezentace znamená všechno, a proto jsem dosavadní věci smazal. Začínám na novo s čistým štítem. Uvědomil jsem si, že nejde dělat všechno. Stačí dělat pár věcí, ale za to na 100% a s plnou parádou. Čekejte toho tedy míň, ale za to v lepší kvalitě. Vše bude jednotné a krásně čisté. Eshop se zprovozní hned, jak bude co na něj dát. Systém přidávání věcí na th-ink.cz bude nově zaveden takto:

Na ÚVODNÍCH SLIDES se budou střídat pouze nápisy TH-!NK ve svých nejrůznějších podobách a doufám, že velmi brzo jich bude slušná galerie.

Příspěvky v BLOGu budou momentky, fotky sketchů, rozpracované věci (WIP) a všemožné jiné věci, které vylezou zpod hrotu mojí tužky. To stejné co se v podstatě teď děje na instagramu.

Do GALERIE budu přidávat pouze ty nejvíc vytuněné fajšmekrovské věci. Klenoty o kterých uznám za vhodné trunit na místě v mojí „hall of fame“.

O každém přidání a novince budete informováni na fb stránkách TH-!NK tak jako doposud. Stejně jako instagram, který funguje víceméně kvůli zaujmutí lidí i mimo ČR.

Na Behance budu dávat jen masivní projekty nebo akce s více fotografiemi, které později budou sloužit jako další alternativa průřezem mého dosavadního progressu.

Thumblr a Youtube se ruší.

Doufám, že se fanbase TH-!NKu bude stále ROZŠIŘOVAT A VŠEM DĚKUJI ZA SLEDOVÁNÍ A PODPORU. Doufám, že si sledování mého ARTu užíváte tak jako já, když ho tvořím.

THNKboy

Napsat komentář