Couple tattooes
5 Září

Couple tattooes

Mám rád tattoes s příběhem. Dneska už si kérku nechá udělat každej, protože je to cool a mají to všichni. Bohužel se nám pomalu vytrácí ta důležitost zaznamenání něčeho v mnoha případech až spirituálního rázu (víceméně proto původní tetování vzniklo.. přivezené k nám, námořníky z dalekých krajin, hlubin džunglí.. odkoukané od domorodých kmenů).

Tahle dnešní kérka, i když to není můj styl a je nezměněné (nejdříve jsem nabídl originální zpracování alá THNKstudio, ale když jsem zjistil hlubší smysl bylo jasné, že není vo čem) mě bavila, právě kvůli tomu „něčemu co u kérky chceš.“ ..jasně PŘÍBĚH!

Couple tattoo.. dva crazy people.. ona tetování jako Harley Quinn.. on teď má tattoo jako Joker. Při tetování mi o tom vyprávěl a já se v ten moment cítil skvěle, protože jsem věděl, že dělám to co chci. Někomu jsem zaznamenal důležitou věc v jeho životě a on pokaždé když tu kérku budu vědět.

Na to někdo může namítnout: „Co když se rozejdou zůstane mu to tam napořád blááá blááá..“ A co? Já sám mám jednu, rozešli jsme se, a je to super. Nikdy to není tak hrozné, aby sis řekl, že už ji nechceš a šmirgl papírem si ji šel chirurgicky odstranit. Vždyť každej ví, že to nebylo pořád špatné. Měli jste se taky dobře, tak si vzpomeneš na to dobré! To už je jen na nás co si chceme vybavit.

Nicméně pokud to nejsou stokrát ohrané tetovačky z instagramu a pinterestu nebo přímo jména tvých drahých, myslím si, že COUPLE TATTOES jsou parádní věc k zaznamenání okamžiku v tvém životě, kterej nevíš jak dlouho bude trvat, ale nejlépe do happily ever after!

Milujete se dál..vždyť láska dvou je to nejhezčí co tady máme.


(trashy nápis Joker styl přímo z filmu – žebra)

pro zvětšení klikni na obrázek