Chovejme se k sobě správně..
23 Srpen

Chovejme se k sobě správně..

Dneska jsme se s klientem při práci dostali do situace, která stojí za zmínku.

Tetování je pro lidi.  Tatér a klient jsou lidi, a proto by se k sobě měli tak chovat. Lidé jsou různí, tudíž je třeba ke každému přistupovat individuálně. Každý z nás má jiný práh bolesti, a jak jistě víme, různá místa různě bolí.

Tenhle příspěvek není nijak ve zlém mířen vůči klientovi, který první nárt vydržel celý bez problémů (a že nárt sakra bolí), ale u druhého už se ukázalo, že to tak nebude..tady přichází na řadu lidský přístup.

Bolelo ho to, a ať už byl důvod jakýkoliv (má trošku pohmožděný kotník, byl dlouhodobě neodpočatý, má citlivější levou nohu, špatná poloha hvězd a měsíc..who the fuck cares..), v THNKstudio se snažím vyhovět každému, a proto jsem dotetovali do bodu, kdy budeme moc bez problémů pokračovat příště a klient byl s úlevou, i s nedodělaným tetováním, propuštěn.

Chci tím říct, že v dnešní době tetovacích drive through, kdy tetování jede ve studiích, jak na výrobním páse, se občas na lidskost zapomíná a to je špatně. V THNKstudio mi záleží především na klientech a tom, jak se u mě cítí. Chci, aby se cítili dobře a odcházeli vždy s kvalitním tetováním spokojení a dobře naladění. Pokud budu muset tetování protáhnout kvůli nesnesitelné bolesti o dalších pár sezení.. BUDIŽ. Je to pro mě „ztrátové“, ale já chci dělat super tetování, a tím lidi happy. Pokud jim nevadí chvíli vydržet s rozdělanou kérkou, mě už vůbec ne a jakmile budou ready, můžeme pokračovat. Na čase mi nezáleží, jde hlavně o ty obrázky a o to, aby byly nejkrásnější!

Na druhou stranu vím, že klienti takový přístup ocení, budou mě doporučovat a rádi se budou vracet, což je pro mě ta největší a nejhezčí odměna.

Přikládám foto WIP práce. Jde vidět, že některé linky jsou slabší, a k newschool linkování jsem se ani nedostal. Nicméně, jak bude nejbližší šance linky doopravíme, zkrášlíme, vystínujeme a tattoo vybarvíme! Těším se a oba nárty společně budou největší anime mazec! Toť vše co jsem měl na srdíčku. THNKboy out děcka!


(anime Soul Eater slunce – nárt)

pro zvětšení klikni na obrázek